این محصولات طیف وسیعی را دربر گرفته و شامل تمامی لوازم مقاربتی است که ممکن است برای زوجین اثربخش باشد، کاندوم، انواع ژل، اسپری، وکیوم و قرص‌های تأخیری نمونه‌هایی از محصولات زناشویی است که ما سعی داریم در اینجا به بررسی هرچند اجمالی آن‌ها پرداخته و شما عزیزان را با آن‌ها آشنا نماییم.

کاندوم

کاندوم‌ها اغلب به‌منظور جلوگیری از بارداری‌های ناخواسته و انتقال بیماری‌های مقاربتی طراحی شدند و باگذشت زمان‌بر انواع و کارایی‌های آن افزوده گشت، کاندوم آنتی باکتریال، کاندوم امن و نازک، کاندوم فضایی آیلین ALHEN، کاندوم عروسکی، کاندوم کلاسیک، کاندوم زنانه، کاندوم تأخیری، کاندوم میوه‌ای، کاندوم تنگ‌کننده، کاندوم روان کننده، کاندوم خاردار، کاندوم بزرگ کننده نمونه‌هایی از این موارد هستند.

کاندوم آنتی باکتریال

شاید برایتان عجیب باشد که بدانید این نوع کاندوم با تأثیر شگرف خود مانند یک دارو بتواند عفونت‌های واژن بانوان را از بین برده و در تأمین بهداشت دستگاه تناسلی کمک قابل‌توجهی نماید، رشد قارچ‌ها و باکتری‌های مختلف که عامل ایجاد انواع بیماری در افراد است را می‌توان با کاندوم آنتی باکتریال مهار نمود و رابطۀ جنسی لذت‌بخش‌تری را تجربه کرد که هیچ عارضه و دردی را متحمل خانم‌ها نمی‌کند.

کاندوم امن و نازک

این نوع کاندوم علاوه بر اینکه رابطۀ امنی را برای شما به ارمغان می‌آورد و می‌تواند خیال شمارا از بارداری ناخواسته راحت کند به علت جنس نازک و لطیفی که دارد رابطه‌ای عمیق‌تر و با حرارت بیشتری را در کنار همسرتان به شما هدیه می‌کند.

کاندوم فضایی آیلین ALHEN

اوج لذت جنسی در کنار کاندوم فضایی تجربۀ جدیدی است که اگر نگران اضافه شدن یک فرزند به تعداد کودکان خود نیستید می‌توانید آن را انتخاب نمایید، زیرا دارای هیچ نوع محافظتی نیست و فقط با برجستگی‌هایی که دارد باعث ارگاسم طبیعی و افزایش قدرت جنسی در مردان می‌گردد و می‌تواند رابطۀ جدیدی را با همسرتان نویدبخش باشد.

کاندوم عروسکی

ایجاد تنوع اصل اساسی در حفظ و بقای رابطه در بین تمامی زوجین است و استفاده از انواع مختلف محصولات زناشویی راهی برای تداوم این بقاء که بی‌توجهی به آن باعث سرد شدن رابطه و در ادامه بی‌میلی دو طرف نسبت به هم می‌شود و زمینه‌ساز جدایی و فاصله را در بین زوجین رقم می‌زند این تنوع می‌تواند از یک کاندوم به‌صورت عروسکی شروع شود و تا حد باورنکردنی به عمیق شدن رابطه محبت‌آمیز بین زوجین بیانجامد.

کاندوم کلاسیک

قابلیت منحصربه‌فرد این کاندوم قرار دادن مخزنی به‌منظور اطمینان بیشتر از امنیت رابطه چه ازنظر بیماری و چه ازنظر تست بارداری است، اچ آی وی که یکی از بیماری‌های خطرناک مقاربتی محسوب می‌شود به‌طور کامل با این کاندوم مهارشده و احتمال انتقال به صفر می‌رسد.

کاندوم زنانه

این نوع کاندوم همان‌طور که از نامش نیز مشخص است توسط بانوان استفاده‌شده و کاملاً درون مهبل قرار می‌گیرد و به خاطر جنس انعطاف‌پذیر و نازکی که دارد هیچ نوع خطری را برای بانوان ایجاد نمی‌کند و دقیقاً همان امنیت کاندوم‌های معمولی را ازهرجهت دارا است.

کاندوم تأخیری

یکی دیگر از محصولات زناشویی کاندوم تأخیری است که مختص آن دسته از افراد است که از بیماری زود انزالی رنج می‌برند و با مواد مؤثری چون لیدوکائین و بنزوکائین که در خود دارد به کمک این افراد می‌آید و روش کار آن‌ها به‌گونه‌ای است که با حرارت طبیعی بدن این مواد فعال و در سطح آلت پخش می‌شوند و با تأثیر خود بر آلت مانع زود انزالی فرد می‌گردند.

کاندوم میوه‌ای

فرمولاسیون جدید طراحی‌شده در این کاندوم به افزایش مدت‌زمان رابطه جنسی کمک کرده و با ایجاد تأخیر در انزال می‌تواند رضایت جنسی دو طرف را فراهم نماید، کاندوم میوه‌ای یک محصول جدید است که به پایداری رابطۀ جنسی و استحکام آن می‌انجامد.

کاندوم تنگ‌کننده

استفاده از لاکتس صد در صد طبیعی با کاربردی خارق‌العاده به‌منظور تحریک بیشتر آقایان با منقبض نمودن دیواره‌های واژن و هدایت جریان خون بیشتر به آن از ویژگی‌های کاندوم تنگ‌کننده است، این کاندوم می‌تواند با تحریک پوست واژن حجم واژن را افزایش داده و علاوه بر آن با رها نمودن رایحه‌های خوش حس متفاوتی را از نزدیکی برای زوجین به ارمغان آورد.

کاندوم روان کننده

خشکی واژن از یک‌سو و سایز آلت از سوی دیگر می‌تواند رابطه‌ای دردناک را برای برخی از بانوان به وجود آورد که استفاده از بعضی محصولات زناشویی مانند کاندوم روان کننده با تسهیل امر می‌توانند یک رابطۀ زناشویی مطلوب‌تر و عاری از هر نوع تنش را برای زوجین فراهم نماید.

کاندوم خاردار

کاندوم‌های خاردار به‌منظور به اوج لذت رساندن بانوان و ارگاسم کامل آن‌ها طراحی‌شده است که تحریک بالای جنسی را سبب می‌شود و ازنظر امنیت در برابر بیماری به‌خوبی نقش خود را ایفا می‌کنند اما برای زوج‌های جوان پیشنهاد خوبی نیست.

کاندوم بزرگ کننده

باز شدن عروق باعث افزایش جریان خون می‌شود این خون باعث سخت شدن آلت شده با افزایش تعداد سلول‌های تناسلی سایز آلت تغییر کرده و مدت ارگاسم طولانی می‌شود کاندوم بزرگ کننده با ترشح مادۀ ARGININE L. به باز کردن عروق و درنهایت افزایش جریان خون در آلت کمک می‌کند.

ژل آمیزشی

هرچه زوجین رابطۀ جنسی روان‌تری را تجربه نمایند میل و رغبت بیشتری برای تداوم این رابطه از خود نشان می‌دهند به همین دلیل ژل آمیزشی یکی از لزومیات یک رابطۀ جنسی موفق و پایدار است و دارای انواع مختلفی چون ژل افزایش نعوظ، ژل گرم‌کننده، ژل روان کننده، ژل تنگ‌کننده، ژل تحریک‌کننده، ژل تأخیری، ژل بهداشتی، ژل بزرگ کننده می باشد و جزء ابزارهای افزایش و راحت کنندۀ رابطه‌ای آسان است.

ژل افزایش نعوظ

گاهی به خاطر بیماری‌های مختلف آلت مردان به‌اندازه کافی سفت و بزرگ نشده تا رابطه‌ای کامل شکل گیرد، ژل افزایش نعوظ با تقویت قوای جنسی به حل مشکل اختلالات نعوظ پرداخته و زوجین را به رابطه‌ای مطلوب‌تر راهنمایی می‌کنند.

ژل گرم‌کننده

حس گرما همیشه می‌تواند در برانگیزی شهوت و بالا بردن تحریکات جنسی مؤثر باشد، ژل گرم‌کننده به خاطر وجود مواد حرارتی که در خود دارد به برقراری یک رابطه تنگاتنگ کمک کرده و با مواد مؤثر بهداشتی خود به ضدعفونی کردن دستگاه تناسلی می‌پردازد.

ژل روان کننده

یکی دیگر از محصولات زناشویی محبوب ژل روان کننده است و همان‌گونه که از نامش پیداست روان کنندۀ رابطۀ جنسی به‌منظور لذت بیشتر است و دارای دو نوع محلول در آب و محلول در روغن است که پزشکان محلول در آب آن را توصیه می‌کنند زیرا روغن موجود ممکن است در داخل رحم عفونت ایجاد کرده یا در هنگام استفاده از کاندوم روغن دیوارۀ کاندوم را خراب و پاره نماید و مشکلات مقاربتی برای شما به وجود آورد.

ژل تنگ‌کننده

عصارۀ انار به‌کاررفته در این ژل‌ها باعث تحریک دیوارۀ های رحم و تنگ شدن عضلات آن می‌شود، ژل تنگ‌کننده مخصوص بانوانی است که به علت بیماری دارای ضعف در دیواره‌های واژن خود هستند، برای استفاده نیز کافی است واژن را 20 دقیقه قبل از رابطه با ژل آغشته کنید.

ژل تحریک‌کننده

اختلالات جنسی وبی میلی‌هایی جنسی بیماری است که در بین برخی از زوجین مشاهده می‌شود ژل تحریک‌کننده با ایجاد گرما در این ناحیه و بالا بردن گردش خون باعث بالا بردن میل جنسی در بانوان می‌شود، احساس لذتی که این ژل برای بانوان طی رابطه ایجاد می‌کند باعث ترشح روان کننده به‌صورت طبیعی و کاهش دردها در حین رابطه جنسی می‌شود.

ژل تأخیری

انزال زودرس نه‌تنها مانعی بر سر راه ارضاء کامل زوجین است بلکه زمینه‌ساز تنش‌های روانی را نیز برای هر دو طرف ایجاد می‌کند زیرا تا زمانی که طرفین به ارگاسم کامل نرسیده باشند نمی‌توانند تنش و استرس را از خود دورنمایند ژل تأخیری راه‌حلی برای این مشکل است.

ژل بهداشتی

ژل بهداشتی گزینه مناسبی برای بانوانی است که از مشکلات عفونی رنج می‌برند اما امروزه برای رسیدن به پاکیزگی توسط تمام بانوان مورداستفاده قرارگرفته و استقبال عموم را به‌سوی خود جلب نموده‌اند، روزهای گرم تابستان دوری از باکتری‌ها و انگل‌ها و بوی نامطبوع می‌تواند برای شما بسیار لذت‌بخش باشد که ژل بهداشتی نویدبخش این پاکیزگی است.

ژل بزرگ کننده

سایز نامناسب آلت تناسلی مشکلی است که در بین بعضی از آقایان مطرح است و موانعی را بر سر راه یک رابطۀ صمیمی‌تر در بین زوجین ایجاد می‌کند، در محصولات زناشویی روش‌های درمانی مختلفی برای این منظور ارائه‌شده است اما ژل بزرگ کننده نسبت به دیگر روش‌ها هم هزینه وهم خطر کمتری داشته و ریسک آن نسبت به دیگر روش‌ها کمتر است به همین دلیل از محبوبیت بیشتری نیز برخوردار است، فقط به خاطر داشته باشید قبل از رابطه آلت را کاملاً شستشو داده و ژل را از سطح آن پاک نمایید.

اسپری تأخیری

این اسپری مانند تمامی محصولات تأخیری برای جلوگیری از زود انزالی تولیدشده‌اند اما استفاده مکرر آن خطرناک بوده و باعث نعوظ در مردان می‌شود همچنین به‌هیچ‌وجه در دوران بارداری توصیه نمی‌شود زیرا خطرات جبران‌ناپذیری را برای جنین به بار خواهد آورد و دارای انواع مختلف به این شرح است، اپتیمکس Optimax، سزار Cesar، پاورمن Power Man که شما برحسب نیاز خود می‌توانید یکی از گزینه‌ها را انتخاب نمایید.

افزایش میل جنسی

مانند تمام محصولات زناشویی به داشتن رابطه‌ای طولانی‌تر، ایمن‌تر با لذت بیشتر می‌اندیشد و هدف آن رسیدن به رابطه‌ای پابرجاتر در بین زوجین است و دارای دو نوع افزایش میل جنسی آقایان و افزایش میل جنسی خانم‌ها است.

وکیوم

ایجاد خلأ در یک لولۀ سیلندری را وکیوم می‌گویند این امر باعث حرکت خون به داخل آلت مرد شده و حفظ این خون به‌وسیلۀ باندی که در انتهای لوله تعبیه‌شده انجام‌پذیر است، تجمع خون باعث تحریک بیشتر و درنهایت ارگاسم کامل است، تمامی این فعالیت‌ها به داشتن رابطه‌ای راحت‌تر کمک فراوانی می‌کند.

قرص تأخیری

زود انزالی استرس سردی و نارضایتی زوجه را در زوج ایجاد کرده و او را نسبت به برقراری رابطۀ دوباره بی‌میل می‌کند که همین به توجهی‌ها شاید در آینده‌ای نه‌چندان دور باعث ایجاد فاصله و سردی در بین زوجین گردد درمان‌هایی که تا حال ذکر کردیم همه تا حدی در حل این مشکل موثراند اما قرص تأخیری نیز روش دیگری برای حل این معضل است که افراد زیادی را ترغیب به استفاده از آن می‌کند اما تاکنون عوارض زیادی از مصرف آن ذکرشده مانند سردرد، بدن‌درد، مشکلات گوارشی و… پس سعی کنید در انتخاب آن تمامی جوانب را در نظر بگیرید.